Wrocław kontenery śmieci – to w skrócie czym się zajmujemy, ale…

to hasło musi ulec zmianie, bo działamy już nie tylko we Wrocławiu. Wraz ze wzrostem zainteresowania mieszkańców powiatu Wrocławskiego i okolic. Oferujemy nasze usługi w takich lokalizacjach jak Trzebnica, Oleśnica, Oława, Środa Śląska, Jelcz-Laskowice, Brzeg Dolny, Kobierzyce, Kąty Wrocławskie.

Co może się znaleźć w kontenerze na śmieci? Jakie odpady?

Kontener zamawiamy zwykle, kiedy odpadów jest znacznie więcej niż zwykle. Najczęściej kontener zamawiamy na śmieci z remontu lub rozbiórki. Wtedy powstaje taka ilość odpadów, że nie sposób ich samemu dowieźć do punktu utylizacji. Odpadów z budowy i remontu nie można też wrzucać do pojemników na odpady. Na szczęście cena naszych usług jest wyjątkowa niska, tak, że koszt zamówienia kontenera na takie odpady nie stanowi dużego obciążenia dla budżetu. Kontener na gruz to także miejsce gdzie można spokojnie wrzucić odpady z porządków piwnic, strychów. Takie jak stare meble, wyposażenie domu, etc. Również odpady zielone, jeśli jest ich bardzo dużo, najtaniej i najlepiej wywieźć kontenerem o pojemności sporego samochodu ciężarowego.

Jak zamówić kontener na śmieci?

Najprościej zadzwonić na naszą infolinię, pod numerem: 514-006-006. Udzielimy wszelkich niezbędnych informacji. Zamówienia przyjmujemy na podstawie zlecenia telefonicznego, minimum formalności to nasza dewiza. Oczywiście można też skorzystać z formularza bezpośrednio na naszej stronie. Za kontener można się rozliczyć przy podstawieniu lub podczas jego zabrania. Bardzo często okazuje się, że nie wiemy jakie kontener potrzebujemy? Wiadomo, że nikt nie robi gruntownych porządków czy remontu codziennie. Nie ma problemu! Możemy przywieźć większy kontener, a jeśli zapełniony będzie w połowie, cena będzie odpowiednio niższa. Aktualny cennik usług, wywozu odpadów kontenerami zawsze pod numerem: 514-006-006.