Wywóz śmieci i odpadów

Jednakże śmieci komunalne to jedynie niespełna 50% odpadów jakie powstają na terenie naszego miasta. Duża cześć to śmieci budowlane, śmieci przemysłowe czy śmieci gabarytowe. Te wszystkie śmieci odbieramy, jako EKO-LOGIS najtaniej i najsprawniej we Wrocławiu.

Aby ułatwić Państwu załadunek śmieci, w ramach usługi wypożyczamy bezpłatnie kontenery o pojemności od 3m3 do 7m3, które w ciągu 7 dni można zapełnić praktycznie dowolnymi śmieciami. Umawiamy się na dogodną godzinę odbioru i problem odpadów znika. Jako, że jesteśmy firmą bardzo solidną i posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia, mają Państwo pewność, że odpady nie trafią do lasu, czy też na dzikie wysypisko, ale zostaną zutylizowane zgodnie ze wszystkimi rygorystycznymi przepisami.

Więcej o naszych usługach mogą Państwo przeczytać na stronie  – wywóz odpadów Wrocław 

Dzięki firmom takim jak nasza, które działają dynamicznie na rynku Wrocławskim, ilość śmieci w naszym mieście i okolicach na dzikich wysypiskach gwałtownie się zmniejsza. Paradoksalnie, czasem taniej jest zamówić kontener na śmieci (najmniejsze mają już 1m3 pojemności), niż osobiście wywozić je na dzikie wysypiska.

Jeśli więc chcesz pozbyć się śmieci, których nie da się wyrzucić do przydomowego śmietnika, nie wahaj się, zadzwoń do nas! Zrobimy to na pewno najlepiej, a cena usługi wywozu śmieci zaskoczy Cię pozytywnie.