Firma EKO-LOGIS oferuje wywóz śmieci i odpadów we Wrocławiu.

Wywóz śmieci we Wrocławiu w związku z nową ustawą o odpadach która wchodzi w życie w połowie 2013 roku stał się dla mieszkańców miasta prawdziwym problemem. Niestety, uwarunkowania prawne sprawiły, że śmieci z terenu naszego miasta może odbierać tylko jedna firma w bardzo wysokiej cenie, dlatego firma EKO-LOGIS nie jest w stanie przedstawić Państwu konkurencyjnej oferty na wywóz śmieci komunalnych w pojemnikach 120 litrów, 500 litrów czy też 1100 litrów.

Jeśli jednak mają Państwo problem ze śmieciami proponujemy pojemniki o pojemności 3500, 5500 oraz 7000 litrów (kontenery typu mulda otwarte i zamknięte). Naszą domeną są wszystkie śmieci jakie powstają podczas remontów, porządków, sprzątania, przeprowadzek itd. 

Nasze kontenery są idealne, jeśli trzeba posprzątać strych, piwnice, pokoje przed i po remoncie. Polecamy także nasze usługi przy sprzątaniu ogrodu, na liście, gałęzie i inne odpady. Oczywiście najwięcej odpadów powstaje w trakcie remontu, możemy Państwa zapewnić, że firma EKO-LOGIS jest w stanie podstawić / odebrać pojemnik o wybranej godzinie, rzetelnie i terminowo. Staramy się być elastyczni i kiedy to tylko możliwe spełniamy wszelkie wymagania klientów w tym zakresie. Wywóz śmieci – Wrocław to nasza specjalność.

Posiadamy ofertę dla każdego, sprawdź sam:

oferta dla osób prywatnych

oferta dla przedsiębiorstw budowlanych

oferta dla przedsiębiorstw produkcyjnych 

Jeszcze raz zachęcamy do skorzystania z naszych usług w zakresie wywozu odpadów.