Firma EKO-LOGIS poszerzając zakres usług świadczy bezpłatne doradztwo dla stałych klientów w zakresie gospodarki odpadami. W związku ze zmianą ustawy o odpadach, w zakresie gospodarki odpadami wprowadzono wiele zmian. Min. w zakresie sprawozdawczości i ewidencji odpadów.

Nasi eksperci chętnie odpowiedzą na pytania naszych stałych klientów. W miarę możliwości staramy się doradzać i podpowiadać jak ewidencjonować i klasyfikować odpady. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów – przygotowujemy karty przekazania odpadów wraz z niezbędnymi informacjami odnośnie ich wypełnienia i podpisania. Działamy profesjonalnie i zgodnie ze wszystkimi najnowszymi przepisami. Oddając nam odpady masz pewność, że trafiły w dobre ręce. Kontakt z nami: 071 351 06 06.

Oferujemy także doradztwo i konsulting dla klientów, którzy jeszcze z nami nie współpracowali, w tym przypadku stawki ustalane są indywidualnie w zależności od złożoności problemu.

Doradzamy osobom indywidualnym, firmom budowalnym, a także produkcyjnym. Na naszej stronie znajdą Państwo min. informacje na temat:

W miarę możliwości zakres informacji na naszej stronie będzie rozszerzany, bezpłatne doradztwo, w zakresie gospodarki odpadami to wartość dodana dla naszych klientów. Zapraszamy do podpisania stałej umowy o współpracy, która daje też możliwość uzyskania znacznych rabatów i korzystnych terminów płatności. Wraz z nową ustawą o odpadach – gospodarka odpadmi, stała się bardziej precyzyjna i dokładnie uregulowana. Zmiany te dla wielu firm są nowością, a my postaramy się przybliżyć Państwu ich materię w łatwy i przystępny sposób!

Zapraszamy do współpracy!