CO OFERUJEMY ?

 

Profesjonalny i szybki demontaż pieców kaflowych w domach i mieszkaniach

Dawniej piece kaflowe były obecne w każdym domu. Jednak w momencie pojawienia się centralnego ogrzewania coraz częściej decydowano się na ich demontaż. Nie można zapominać, że piec kaflowy przy nieprawidłowym użytkowaniu może stanowić zagrożenie w związku z niedziałającą lub niesprawną instalacją kominową. Zwiększa się również ryzyko zaprószenia ognia.  Dodatkowo piece kaflowe wymagają od jego użytkownika sporego zaangażowania oraz czasu.

Z tego powodu większość osób decyduje się na demontaż pieca.

 

Demontaż pieca kaflowego – jak wykonać?

Eko-logis oferuje profesjonalną rozbiórkę pieca wraz z usunięciem gruzu i odpadów. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie pomieszczanie, w którym znajduje się piec. Należy usunąć z niego wyposażenie lub zabezpieczyć meble folią, aby nie uległy zakurzeniu.

W ramach usługi oferujemy:

  • bezpieczny i profesjonalny demontaż pieca z możliwością usunięcia płytek kaflowych bez ich uszkodzenia
  • sprzątnięcie oraz usunięcie z mieszkania odpadów po rozbiórce
  • dysponujemy własnymi kontenerami o wielkości 3,5m3 oraz 5,5m3 – możemy zdemontować więcej niż jeden piec kaflowy.
  • faktury od firmy Eko-logis są zawsze uznawane przez Urząd Miejski we Wrocławiu – przedstawienie potwierdzenia demontażu pieca jest podstawą o staranie się o dofinansowanie z programu KAWKA.

 

DEMONTAŻ PIECA – DOFINANSOWANIE Z PROGRAMU KAWKA

 

1. Wydział Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia ogłosił 10 stycznia 2017 roku nabór wniosków o udzielenie dotacji na wymianę systemu ogrzewania, który oparty jest na paliwie węglowym.
2. O dotację mogą starać się osoby fizyczne, które są właścicielami lub posiadają tytuł prawny do lokalu położonego w granicach administracyjnych Wrocławia.
 3 Rozliczenie środków przeznaczonych na realizację programu musi nastąpić dla:

  • KAWKA I – do dn. 27.10.2017 r.
  • KAWKA II – do dn. 20.10.2017 r.
 4 Wszystkie potrzebne wnioski oraz informacje są dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej UM Wrocławia oraz w sekretariacie WŚiR Urzędu Miejskiego Wrocławia przy ul. Wojciecha Bogusławskiego 8,10 – pokój 403.
 5 WNIOSKI NA UDZIELENIE DOTACJI W 2017 ROKU MOŻNA SKŁADAĆ OD DNIA OGŁOSZENIA NABORU DO 29 WRZEŚNIA 2017 ROKU.

 

Obsługa zleceń związanych z demontażem pieców kaflowych pod numerem 721 690 092