Kontenery na gruz we Wrocławiu

EKO-LOGIS oferuje Państwu profesjonalne kontenery na gruz Wrocław i okolice to nasz teren działania. W przypadku remontu, budowy, przebudowy lub też wyburzania. Gruz to podstawowy odpad z jakim mamy do czynienia. Może to być gruz:

  •  betonowy
  •  ceglano-betonowy
  •  ceglany
  •  mieszany
  •  inny

Wynajem kontenerów na gruz

Do magazynowania i transportu gruzu najbardziej przydatny jest pojemnik na gruz typu mulda. Mają one zróżnicowane pojemności, od 1m3 do kilkunastu metrów. My proponujemy Państwu pojemniki o pojemności od 3,5m3 do 7m3 – najbardziej praktyczne w przypadku budowy, czy też remontu. Pojemniki wypełniamy ręcznie, bądź przy pomocy zsypów do gruzu, które też mamy w ofercie. Kontener 7m3 z gruzem może ważyć nawet 10 ton, nie jest to więc odpad lekki. Nasze samochody są przystosowane do dźwigania nawet całkowicie wypełnionych kontenerów. Podczas transportu kontenery zabezpieczone są siatką, więc odpady transportowane są w sposób bezpieczny dla innych użytkowników dróg.

Gruz, który odbierzemy od Państwa na pewno nie znajdzie się w lesie! Jako, że działalność ekologiczna, to podstawowa misja naszego przedsiębiorstwa. Gruz ten zostanie wykorzystany do niwelacji, rekultywacji, zabezpieczenie nieczynnych wyrobisk lub kopalni. Gruz ten może zostać także wykorzystany jako kruszywo (np. pod drogi), po odpowiednim skruszeniu i podziale na frakcje.

Warto podkreślić, że na odebrane odpady wystawiamy karty przekazania odpadu! W przypadku osób fizycznych nie ma to większego znaczenia, lecz firmy budowlane zobowiązane są udokumentować sposób utylizacji wytworzonych odpadów. Zapraszamy do współpracy! Kontenery na gruz (Wrocław) to nasza specjalność!

kontenery na gruz wrocław

kontenery na odpady - Wrocław

Warto wspomnieć, że nasza firma dostarcza także kontenery na odpady i śmieci w bardzo atrakcyjnych cenach.