Oddział Eko-logis w Trzebnicy

Eko-logis działa również w rejonie Trzebnicy i okolic (m.in. Sulisławice, Nowy Dwór, Marcinowo, Raszów, Świątniki) oferując szeroko pojęte usługi wywozu odpadów, gruzu, śmieci.

Posiadamy ponad 800 kontenerów i ok. 30 ciężarówek, profesjonalny sprzęt, oraz wykwalifikowanych specjalistów i kierowców.

Obsługujemy klientów prywatnych i firmy. Działamy 7 dni w tygodniu – ekspresowo! 99% naszych zleceń realizujemy jeszcze tego samego dnia!


Wywóz odpadów kontenerami – Trzebnica

Zamów teraz 👇

Obszar działania Eko-logis w Trzebnicy

Trzebnica – jakie odpady i gruz wywozimy?

Eko-logis zajmuje się wywozem wszelkiego rodzaju odpadów, gruzu i śmieci na terenie Trzebnicy i okolic. Obsługujemy klientów, którzy potrzebują pozbyć się zmieszanych odpadów budowlanych, papy, gruzu poremontowego, odpadów sezonowych (zielonych), a także wielu innych śmieci i nieczystości. 

Przyjmujemy stałe zlecenia od firm produkcyjnych na wywóz i wynajem kontenera na odpady przemysłowe, surowce wtórne, a także odpady niebezpieczne. Jesteśmy nieocenionym wsparciem dla firm budowlanych, wywożąc nawet kilkanaście kontenerów dziennie na terenie jednej budowy!

Kontenery Trzebnica

Podstawiamy, wypożyczamy i wywozimy wszelkiego typu śmieci, gruz i odpady kontenerami w rozmiarach – od 2,5m3 do 36m3.

✉ Napisz i spytaj nas o ofertę

Trzebnica – jaki rozmiar kontenera wybrać?

Najmniejsze kontenery na odpady jakie oferujemy w Trzebnicy, mają pojemność 2,5 m3. Polecamy je do małych remontów i porządków w piwnicy. Świetnie sprawdzą się również kontenery w rozmiarze 3,5 m3.

Trochę większe kontenery o pojemności 5,5 m3 sprawdzą się przy średnich remontach, a kontenery o pojemności 7 moraz 10 m3– przy gruntownych modernizacjach biura, lokali, czy dużych remontach domu. Polecamy je także dla firm budowlanych i przedsiębiorstw produkcyjnych, które potrzebują zarządzać odpadami długofalowo.

Na odpady wielkogabarytowe oferujemy kontenery o pojemności 36 m3 (np. styropian, wełna, gałęzie, liście, itp.).

Eko-logis – inne usługi na terenie Trzebnicy

Utylizacja śmieci i sprzedaż kruszyw

Oferujemy również usługi utylizacji śmieci, zarządzania odpadami a także sprzedaży i dowozu wszelkiego rodzaju kruszyw, piasku i mieszanek mineralnych na terenie Trzebnicy i okolicznych miejscowości.

Zamiatanie mechaniczne

Posiadamy zamiatarki zainstalowane na ciężarówkach marki Mercedes-Benz, dzięki czemu możemy zaoferować szybkie czyszczenie ulic, a także wielu dużych obszarów i pomieszczeń m.in. magazynów czy hal produkcyjnych w Trzebnicy i okolicy.


Potrzebujesz zamówić kontener w Trzebnicy już teraz?

Skontaktuj się z nami 👇