Odbieramy odpady od osób prywatnych

Osobom prywatnym oferujemy kontenery na odpady o pojemności:

3,5m3 —— 5,5m3 —— 7m3.

Najmniejsze kontenery znajdą zastosowanie przy drobnych remontach oraz porządkach. Największe proponujemy osobom budującym dom/mieszkanie lub przeprowadzającym gruntowną modernizację lokalu czy biura.

99% zleceń realizujemy w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Jeśli okaże się, że jeden kontener nie wystarczy, dostarczenie nowego także nie zajmie więcej niż 24 h.

ILE TO KOSZTUJE – CENNIK USŁUG NA WYWÓZ ODPADÓW

TYP ODPADU/WIELKOŚĆ KONTENERA LIŚCIE, KRZAKI, GAŁĘZIE GRUZ, ZIEMIA, BETON, CEGłA, DACHÓWKA POZOSTAŁE ZMIESZANE ODPADY
3,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
5,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
7 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW

 

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe, najbardziej aktualne ceny na wywóz odpadów uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 514-006-006. Nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji przez cały czas.

Cena zależy bowiem od bardzo wielu czynników, takich jak: rodzaj odpadu, odległość, częstotliwość wymian. Dbamy o to, by nasze ceny należały do najniższych na rynku.

Do podanych przez nas cen należy doliczyć podatek VAT wynoszący 8%.

Masz problem z jakimś innym odpadem? Zadzwoń do nas. Mamy duże doświadczenie w utylizacji odpadów.

Co nas wyróżnia na tle innych firm?

 

1. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, utylizujemy śmieci zgodnie z aktualnymi przepisami, wystawiamy karty przekazania odpadu. Wywóz odpadów realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego składowiska.
2. Posiadamy niezawodną flotę aut ciężarowych, które cały czas jeżdżą po Wrocławiu. Gwarantujemy, że czas oczekiwania na podstawienie czy wymianę kontenera jest jednym z najkrótszych na rynku.
 3 Z racji skali naszej działalności zawsze będziemy gwarantować najniższe ceny na rynku.
 4 Proponujemy elastyczne formy płatności: gotówka przy podstawieniu, gotówka przy zabraniu, przelew. Możliwa faktura zbiorcza po podpisaniu umowy
 5 Dzierżawa kontenera do 7 dni – bezpłatnie. Po kontakcie z biurem możliwość przedłużenia bez opłat lub za niewielką opłatą.
 6 Wywóz odpadów to po prostu nasza specjalność. Zaufało nam tysiące klientów. Dla nas to najlepsza rekomendacja.