CO OFERUJEMY ?

Osobom prywatnym oferujemy kontenery na odpady o pojemności:

3,5m3 —— 5,5m3 —— 7m3.

Najmniejsze kontenery znajdą zastosowanie przy drobnych remontach oraz porządkach. Największe proponujemy osobom budującym dom / mieszkanie lub przeprowadzającym gruntowną modernizację lokalu / biura.  99% zleceń realizujemy w 24h od momentu złożenia zamówienia. Tak samo jeśli okaże się, że jeden kontener nie wystarczy, dostarczenie nowego także nie zajmie więcej niż 24h.

ILE TO KOSZTUJE? CENNIK USŁUG NA WYWÓZ ODPADÓW.

TYP ODPADU / WIELKOŚĆ KONTENERA LIŚCIE, KRZAKI, GAŁĘZIE GRUZ, ZIEMIA, BETON, CEGLA, DACHÓWKA POZOSTAŁE ZMIESZANE ODPADY
3,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
5,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
7 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe, najbardziej aktualne ceny na wywóz odpadów uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 514-006-006.

Cena zależy bowiem od bardzo wielu czynników, takich jak: rodzaj odpadu, odległość, częstotliwość wymian. Dbamy o to by nasze ceny należały do najniższych na rynku, nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji cały czas, pod numerem: 514-006-006.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 8%.

Masz problem z jakimś innym odpadem zadzwoń do nas, mamy duże doświadczenie w utylizacji odpadów – tel. 514 006 006.

CO NAS WYRÓŻNIA? DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ? ?

 

1. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, utylizujemy śmieci zgodnie z aktualnymi przepisami, wystawiamy karty przekazania odpadu. Wywóz odpadów realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego składowiska.
2. Posiadamy niezawodną flotę aut ciężarowych, które cały czas jeżdżą po Wrocławiu. Gwarantujemy, że czas oczekiwania na podstawienie, czy wymianę kontenera jest jednym z najkrótszych na rynku
 3 Z racji skali naszej działalności zawsze będziemy gwarantować najniższe ceny na rynku
 4 Proponujemy elastyczne formy płatności: gotówka przy podstawieniu, gotówka przy zabraniu, przelew. Możliwa faktura zbiorcza po podpisaniu umowy
 5 Dzierżawa kontenera do 7 dni bezpłatnie. Po kontakcie z biurem możliwość przedłużenia bez opłat lub za niewielką opłatą.
 6 Wywóz odpadów to po prostu nasza specjalność. Zaufało nam tysiące klientów. Dla nas to najlepsza rekomendacja.