CO OFERUJEMY ?

Dla firm budowlanych oferujemy cykliczny odbiór odpadów w kontenerach:

3,5m3 —— 5,5m3 —— 7m3—– 36m3

Firmom budowlanym oferujemy pełny wachlarz kontenerów na odpady, gruz, ziemię, materiały izolacyjne i inne odpady budowlane, które powstają w procesie remontu, modernizacji, bądź budowy. Wiemy jak ważna w tym przypadku jest terminowość, stąd gwarantujemy, że 99% zleceń realizujemy w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Posiadamy bardzo poważne możliwość logistyczne, nie jest dla nas problemem wymiana kilkunastu kontenerów dziennie na jednej budowie. Po uzgodnieniu z biurem możliwe prace nocne oraz weekendowe (zwłaszcza w przypadku Galerii Handlowych). W uzupełnieniu proponujemy też, w bardzo dobrych cenach:

Sprzedaż piasku i kruszyw

Skup złomu (odbiór złomu w kontenerach, płatność gotówką) 

– Zsypy do gruzu

ILE TO KOSZTUJE? CENNIK USŁUG NA WYWÓZ ODPADÓW BUDOWLANYCH.

TYP ODPADU / WIELKOŚĆ KONTENERA BETON, CEGŁA, DACHÓWKA, ZIEMIA, GRUZ POZOSTAŁE ZMIESZANE ODPADY Z BUDOWY MATERIAŁY IZOLACYJNE, STYROPIAN WEŁNA
3,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
5,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
7 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
36 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe, najbardziej aktualne ceny na wywóz odpadów uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 514-006-006.

Cena zależy bowiem od bardzo wielu czynników,  takich jak: rodzaj odpadu, odległość, częstotliwość wymian. Dbamy o to by nasze ceny należały do najniższych na rynku, nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji cały czas, pod numerem: 514-006-006. Odpady takie jak papa  odbieramy na wagę.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 8%.

Masz problem z jakimś innym odpadem zadzwoń do nas, mamy duże doświadczenie w utylizacji odpadów – tel. 514 006 006.

CO NAS WYRÓŻNIA? DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ? ?

 

1. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na wywóz odpadów budowlanych, utylizujemy śmieci zgodnie z aktualnymi przepisami, wystawiamy karty przekazania odpadu. Wywóz odpadów budowlanych realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego składowiska. Przygotowujemy sprawozdania dla Urzędu Marszałkowskiego w imieniu klientów.
2. Posiadamy niezawodną flotę aut ciężarowych, które cały czas jeżdżą po Wrocławiu. Gwarantujemy, że czas oczekiwania na podstawienie, czy wymianę kontenera jest jednym z najkrótszych na rynku
 3 Z racji skali naszej działalności zawsze będziemy gwarantować najniższe ceny na rynku
 4 Proponujemy elastyczne formy płatności: przy stałej współpracy możliwość rozliczania fakturami zbiorczymi, z terminem płatności na podstawie umowy.
 5 Dzierżawa kontenera do 7 dni bezpłatnie. Po kontakcie z biurem możliwość przedłużenia bez opłat lub za niewielką opłatą.
 6 Wywóz odpadów budowlanych to nasza specjalność, obsługiwaliśmy dziesiątki inwestycji, a grono naszych zadowolonych klientów liczy setki firm.