Co oferujemy przedsiębiorstwom budowlanym?

Dla firm budowlanych oferujemy cykliczny odbiór odpadów w kontenerach:

2,5 m3 ——3,5 m3 —— 5,5 m3 —— 7 m3—– 36 m3.

Firmom budowlanym proponujemy pełny wachlarz kontenerów na odpady, gruz, ziemię, materiały izolacyjne i inne odpady budowlane, które powstają w procesie remontu, modernizacji lub budowy. Wiemy, jak ważna w tym przypadku jest terminowość, dlatego gwarantujemy, że 99% zleceń realizujemy w ciągu 24 godzin od zgłoszenia.

Posiadamy duże możliwości logistyczne – nie jest dla nas problemem wymiana kilkunastu kontenerów dziennie na jednej budowie. Po uzgodnieniu z biurem możliwe są także prace nocne oraz weekendowe (zwłaszcza w przypadku galerii handlowych). W niskich cenach proponujemy również:

 

CENNIK USŁUG NA WYWÓZ ODPADÓW BUDOWLANYCH

 

TYP ODPADU/WIELKOŚĆ KONTENERA BETON, CEGŁA, DACHÓWKA, ZIEMIA, GRUZ POZOSTAŁE ZMIESZANE ODPADY Z BUDOWY MATERIAŁY IZOLACYJNE, STYROPIAN WEŁNA
2,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
3,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
5,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
7 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
36 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW

 

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe najbardziej aktualne ceny na wywóz odpadów uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 514-006-006.

Cena wywozu odpadów od firm budowlanych zależy od rodzaju odpadu, odległości i częstotliwości wymian kontenerów. Dbamy o to, aby nasze ceny były najniższe na rynku. Nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji przez cały czas pod numerem telefonu podanym wyżej. Do ustalonej ceny należy doliczyć podatek VAT 8%. Odpady, takie jak papa odbieramy na wagę.

Masz problem z innym rodzajem odpadów? Skontaktuj się z nami. Na rynku wyróżnia nas długoletnie doświadczenie w utylizacji odpadów.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

 

1. Mamy wszystkie niezbędne zezwolenia na wywóz odpadów budowlanych. Utylizujemy śmieci zgodnie z aktualnymi przepisami i wystawiamy kartę przekazania odpadu. Wywóz odpadów budowlanych realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na wyznaczone składowiska. Przygotowujemy sprawozdania dla Urzędu Marszałkowskiego w imieniu naszych klientów.
2. Posiadamy niezawodną flotę aut ciężarowych, które jeżdżą po Wrocławiu. Czas oczekiwania na podstawienie lub wymianę kontenera w naszej firmie jest jednym z najkrótszych na rynku.
 3 Z racji skali naszej działalności zawsze gwarantujemy najniższe ceny na rynku.
 4 Proponujemy elastyczne formy płatności. Przy stałej współpracy możliwe jest rozliczanie fakturami zbiorczymi z terminem płatności na podstawie umowy.
 5 Dzierżawa kontenera do 7 dni jest bezpłatna. Po kontakcie z biurem obsługi klienta – możliwość przedłużenia dzierżawy bez opłat lub za niewielką opłatą.
 6 Wywóz odpadów budowlanych to nasza specjalność. Obsługiwaliśmy już wiele inwestycji, a grono naszych zadowolonych klientów liczone jest w setkach firm.