CO OFERUJEMY ?

Dla firm produkcyjnych oferujemy cykliczny odbiór odpadów przemysłowych w kontenerach:

3,5m3 —— 5,5m3 —— 7m3—– 36m3

Firmom produkcyjnym oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbioru odpadów przemysłowych, powstających w czasie produkcji. Część odpadów (elementy plastikowe, drewniane, materiały izolacyjne) odbieramy i przeznaczamy do utylizacji. Pozostałe odpady takie jak: złom, makulatura, metale kolorowe odbieramy odpłatnie, rozliczając jedynie transport oraz koszt dzierżawy kontenera. Dla firm produkcyjnych mamy specjalną ofertę dzierżawy kontenera na okres powyżej 7 dni bez dodatkowych opłat, w  zależności od ilości oraz rodzaju odpadu. Tak samo jak dla pozostałych klientów, 99% zamówień realizujemy w ciągu 24h od zgłoszenia.  Dodatkowo nasz Dział Ochrony Środowiska oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie zagadnień związanych z utylizacją odpadów.  

ILE TO KOSZTUJE? CENNIK USŁUG NA ODBIÓR ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH.

TYP ODPADU / WIELKOŚĆ KONTENERA PLASTIK, DREWNO, MAT. IZOLACYJNE ZŁOM, MAKULATURA FOLIA INNE ODPADY
3,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
5,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
7 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
36 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe, najbardziej aktualne ceny na wywóz odpadów uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 514-006-006.

Cena zależy bowiem od bardzo wielu czynników,  takich jak: rodzaj odpadu, odległość, częstotliwość wymian. Dbamy o to by nasze ceny należały do najniższych na rynku, nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji cały czas, pod numerem: 514-006-006.

Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT 8%.

Masz problem z jakimś innym odpadem zadzwoń do nas, mamy duże doświadczenie w utylizacji odpadów – tel. 514 006 006.

CO NAS WYRÓŻNIA? DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ? ?

 

1. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia na odbiór odpadów przemysłowych, utylizujemy śmieci zgodnie z aktualnymi przepisami, wystawiamy karty przekazania odpadu. Wywóz odpadów budowlanych realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego składowiska. Przygotowujemy sprawozdania dla Urzędu Marszałkowskiego w imieniu klientów.
2. Posiadamy niezawodną flotę aut ciężarowych, które cały czas jeżdżą po Wrocławiu. Gwarantujemy, że czas oczekiwania na podstawienie, czy wymianę kontenera jest jednym z najkrótszych na rynku
 3 Z racji skali naszej działalności zawsze będziemy gwarantować najniższe ceny na rynku
 4 Proponujemy elastyczne formy płatności: przy stałej współpracy możliwość rozliczania fakturami zbiorczymi, z terminem płatności na podstawie umowy.
 5 Dzierżawa kontenera do 7 dni bezpłatnie. Po kontakcie z biurem możliwość przedłużenia bez opłat lub za niewielką opłatą.
 6 Odbiór odpadów przemysłowych to nasza specjalność, obsługujemy dziesiątki zakładów produkcyjnych, a grono naszych zadowolonych klientów liczy setki firm.