Co oferujemy przedsiębiorstwom produkcyjnym ?

Dla firm produkcyjnych oferujemy cykliczny odbiór odpadów przemysłowych w kontenerach o pojemności:

3,5 m3 —— 5,5 m3 —— 7 m3—– 36 m3.

Firmom produkcyjnym oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbioru odpadów przemysłowych powstających w czasie produkcji. Część odpadów (elementy plastikowe, drewniane, materiały izolacyjne) odbieramy i przeznaczamy do utylizacji. Pozostałe odpady, takie jak złom, makulatura czy metale kolorowe odbieramy odpłatnie, rozliczając jedynie transport oraz koszt dzierżawy kontenera.

Dla firm produkcyjnych mamy specjalną ofertę dzierżawy kontenera na okres powyżej 7 dni bez dodatkowych opłat w  zależności od ilości oraz rodzaju odpadu. Tak samo jak dla pozostałych klientów – 99% zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Dodatkowo nasz Dział Ochrony Środowiska oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie zagadnień związanych z utylizacją odpadów.  

CENNIK USŁUG NA ODBIÓR ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

TYP ODPADU / WIELKOŚĆ KONTENERA PLASTIK, DREWNO, MAT. IZOLACYJNE ZŁOM, MAKULATURA FOLIA INNE ODPADY
3,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
5,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
7 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
36 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW

 

Z uwagi na wciąż zmieniające się warunki rynkowe, aktualne ceny na wywóz odpadów dostępne są pod numerem telefonu: 514-006-006. Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT wynoszący 8%.

Cena odbioru odpadów przemysłowych zależy od rodzaju odpadu częstotliwości wymiany kontenera oraz odległości między naszą firmą a miejscem zamieszkania. Dbamy o to, aby nasze ceny należały do najniższych na rynku.

Mamy duże doświadczenie w utylizacji innych rodzajów odpadów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.

 

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto nam zaufać?

 

1. Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia na odbiór odpadów przemysłowych. Każdemu klientowi wystawiamy kartę przekazania odpadu, a śmieci utylizujemy zgodnie z aktualnymi przepisami.
Wywóz odpadów budowlanych realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego składowiska. Przygotowujemy sprawozdania dla Urzędu Marszałkowskiego w imieniu klienta.
2. Posiadamy flotę aut ciężarowych, które przez cały czas jeżdżą po ulicach Wrocławia. Gwarantujemy, że czas oczekiwania na podstawienie czy wymianę kontenera w naszej firmie jest jednym z najkrótszych na rynku.
 3 Z racji skali naszej działalności zawsze będziemy gwarantować najniższe ceny.
 4 Proponujemy elastyczne formy płatności. Przy stałej współpracy dajemy możliwość rozliczania fakturami zbiorczymi z terminem płatności zawartym w umowie.
 5 Dzierżawa kontenera do 7 dni jest bezpłatna. Po kontakcie z biurem – możliwość przedłużenia bez opłat (1-2 dni) lub za niewielką opłatą (dłużej niż 1-2 dni).
 6 Odbiór odpadów przemysłowych to nasza specjalność.
Obsługujemy dziesiątki zakładów produkcyjnych, a grono naszych zadowolonych klientów wciąż się powiększa.