Co oferujemy przedsiębiorstwom produkcyjnym ?

Odpady przemysłowe Wrocław

Dla firm produkcyjnych oferujemy cykliczny odbiór odpadów przemysłowych w kontenerach o pojemności:

3,5 m3 —— 5,5 m3 —— 7 m3—– 36 m3.

Firmom produkcyjnym oferujemy kompleksową obsługę w zakresie odbioru odpadów przemysłowych powstających w czasie produkcji. Część odpadów (elementy plastikowe, drewniane, materiały izolacyjne) odbieramy i przeznaczamy do utylizacji. Pozostałe odpady, takie jak złom, makulatura czy metale kolorowe odbieramy odpłatnie, rozliczając jedynie transport oraz koszt dzierżawy kontenera.

Odpady przemysłowe Wrocław – oferta

Dla firm produkcyjnych mamy specjalną ofertę dzierżawy kontenera na okres powyżej 7 dni bez dodatkowych opłat w  zależności od ilości oraz rodzaju odpadu. Tak samo jak dla pozostałych klientów – 99% zamówień realizujemy w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Dodatkowo nasz Dział Ochrony Środowiska oferuje bezpłatne doradztwo w zakresie zagadnień związanych z utylizacją odpadów.  

CENNIK USŁUG NA ODBIÓR ODPADÓW PRZEMYSŁOWYCH

TYP ODPADU / WIELKOŚĆ KONTENERA PLASTIK, DREWNO, MAT. IZOLACYJNE ZŁOM, MAKULATURA FOLIA INNE ODPADY
3,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
5,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
7 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
36 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW

 

Z uwagi na wciąż zmieniające się warunki rynkowe, aktualne ceny na wywóz odpadów dostępne są pod numerem telefonu: 514-006-006. Do podanych cen należy doliczyć podatek VAT wynoszący 8%.

Cena odbioru odpadów przemysłowych zależy od rodzaju odpadu częstotliwości wymiany kontenera oraz odległości między naszą firmą a miejscem zamieszkania. Dbamy o to, aby nasze ceny należały do najniższych na rynku.

Mamy duże doświadczenie w utylizacji innych rodzajów odpadów. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz pomocy.

 

Co nas wyróżnia? Dlaczego warto nam zaufać?

 

1. Posiadamy wszystkie wymagane zezwolenia na odbiór odpadów przemysłowych. Każdemu klientowi wystawiamy kartę przekazania odpadu, a śmieci utylizujemy zgodnie z aktualnymi przepisami.
Wywóz odpadów budowlanych realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego składowiska. Przygotowujemy sprawozdania dla Urzędu Marszałkowskiego w imieniu klienta.
2. Posiadamy flotę aut ciężarowych, które przez cały czas jeżdżą po ulicach Wrocławia. Gwarantujemy, że czas oczekiwania na podstawienie czy wymianę kontenera w naszej firmie jest jednym z najkrótszych na rynku.
 3 Z racji skali naszej działalności zawsze będziemy gwarantować najniższe ceny.
 4 Proponujemy elastyczne formy płatności. Przy stałej współpracy dajemy możliwość rozliczania fakturami zbiorczymi z terminem płatności zawartym w umowie.
 5 Dzierżawa kontenera do 7 dni jest bezpłatna. Po kontakcie z biurem – możliwość przedłużenia bez opłat (1-2 dni) lub za niewielką opłatą (dłużej niż 1-2 dni).
 6 Odbiór odpadów przemysłowych to nasza specjalność.
Obsługujemy dziesiątki zakładów produkcyjnych, a grono naszych zadowolonych klientów wciąż się powiększa.