Posiadasz gruz? Planujesz remont, wyburzenie? Czyścisz stare mieszkanie? Burzysz ścianki działowe? Prowadzisz prace rozbiórkowe? Wywóz gruzu Wrocław to nasza specjalność! 

Czym jest gruz? Co wchodzi w skład gruzu? Co odbieramy jako guz? Najprościej będzie wymienić elementy, które odbieramy od Państwa jako gruz:

  • potłuczone kafle
  • cegły
  • pustaki
  • dachówki
  • kruszony beton
  • klinkier
  • kruszone posadzki
  • odpady kamienia, posadzek kamiennych

Kod odpadu jakim opisany jest gruz to grupa 17 (patrz: kody odpadów). Wywóz gruzu Wrocław nie jest usługą regulowaną, w związku z tym każda osoba fizyczna, bądź przedsiębiorca może wybrać firmę, która zajmie się utylizacją jego odpadów. Firm we Wrocławiu jest bardzo wiele, ale dzięki profesjonalizmowi działania, atrakcyjnym cenom i ekspresowej obsłudze staliśmy się liderem wrocławskiego rynku w zakresie wywozu gruzu.

Dlaczego warto oddać nam gruz? 

Działając z nami masz pewność, że nasz gruz nie trafi do lasu! Działamy legalnie i kładziemy bardzo duży nacisk na ekologię. Firmom na odebrany gruz wystawiamy karty przekazania odpadu. Choć obowiązek ewidencjonowania wytworzonych odpadów, ciąży na jego wytwórcy (np. firmie budowlanej, remontowej) – EKO-LOGIS w standardzie przygotowuje kompletną dokumentację dotyczącą ewidencji odpadów za przedsiębiorców. Masz więc pewność, że w razie kontroli nic Ci nie grozi.

Co robimy z gruzem?

Gruz, który odbieramy od Państwa wykorzystywany jest głównie do rekultywacji nieczynnych wyrobisk, podnoszenia czy niwelacji terenu. Część gruzu może zostać przekruszona i wykorzystana jako kruszywa budowlane przy budowie np. dróg.

 W jaki sposób odbieramy gruz? 

Gruz odbieramy w pojemnikach o pojemności od 3,5m3 – ten idealny będzie do małego remontu, np. wyburzenia ścianki, lub remontu łazienki – do 7m3 – te pojemniki wykorzystywane są przy większych budowach (wymieniane cyklicznie), przy ilościach gruzu liczonych w dziesiątkach m3.

Ile kosztuje odbiór gruzu? 

Wbrew pozorom wywóz gruzu wcale nie jest drogi. Największy pojemnik na gruz, kosztuje jedynie 300 PLN! Pojemnik zmieści praktycznie cały gruz z większego remontu. Podstawienie i odbiór kontenera jest w cenie. Dzierżawa kontenera do 7 dni, także! Pojemniki o pojemności 5,5m3 oraz 3,5m3 są odpowiednio tańsze!

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń!! 514-006-006. Zlecenia przyjmujemy 24h/dobę! Zapraszamy!

wywóz gruzu wrocławwywóz gruzu we wrocławiu
 wywóz gruzu wrocławwywóz gruzu wrocław
Nowa warstwa…