Wywóz gruzu to nasza specjalność. Przy każdym remoncie, przy każdej budowie potłuczone kafle, cegłu, pustaki, dachówki stanowią wagowo największą cześć odpadów. Zwykle podczas remonu odpadów tych powstaje tyle, że nie bylibyśmy w stanie ich zmieścić w swoich kubłach na śmieci (zresztą nie bardzo możemy to zrobić). Kod odpadu jakim opisany jest gruz to grupa 17 (patrz: kody odpadów), na szczęście wywóz gruzu wrocław nie jest usługą regulowaną, jak odbiór np. odpadów komunalnych, stąd jego koszt wcale nie jest wysoki! Nasza firma specjalizuje się w wywozie gruzu z terenu Wrocławia i okolic w najbardziej korzystnych cenych na rynku.

Gruz który od Ciebie odbierzemy na pewno nie trafi do lasu! Zależy nam, żeby jak największa cześć odpadów, które odbieramy trafiała do recyklingu, więc zapewne wykorzystany on zostanie do niwelacji terenu lub przekruszony i wykorzystany do budowy dróg. Wywóz gruzu Wrocław to coś w czym się specjalizujemy.

Obecnie cena kontenera 7m3 na czysty gruz to tylko 300 PLN! Dzięki wysokiej jakości usług i dużej konkurencji na rynku, ceny wywozu gruzu we Wrocławiu należą do jednych z najniższych na rynku! 

Gruz odbieramy w pojemnikach o pojemności od 3,5m3 – ten idealny będzie do małego remontu, np. wyburzenia ścianki, lub remontu łazienki. Do 7m3 – te pojemniki wykorzystwane są przy większych budowach (wymieniane cyklicznie), przy ilościach gruzu liczonych w m3.

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji, zadzwoń!! 514-006-006. Zlecenia przyjmujemy 24h/dobę! Zapraszamy!