Profesjonalny i szybki demontaż pieców kaflowych w domach i mieszkaniach

Dawniej piece kaflowe były obecne w każdym domu. Jednak w momencie pojawienia się centralnego ogrzewania coraz częściej decydowano się na ich demontaż. Nie można zapominać, że piec kaflowy przy nieprawidłowym użytkowaniu może stanowić zagrożenie w związku z niedziałającą lub niesprawną instalacją kominową. Zwiększa się również ryzyko zaprószenia ognia.  Dodatkowo piece kaflowe wymagają od jego użytkownika sporego zaangażowania oraz czasu. Z tych właśnie powodów większość osób decyduje się na demontaż pieca.

Demontaż pieca kaflowego – jak wykonać?

Eko-logis oferuje profesjonalną rozbiórkę pieca kaflowego wraz z usunięciem gruzu i odpadów. Prosimy o wcześniejsze przygotowanie pomieszczania, w którym znajduje się piec. Należy usunąć całe wyposażenie pokoju lub zabezpieczyć je folią, aby nie uległo zakurzeniu.

 

W ramach usługi oferujemy:

 

  • Bezpieczny i profesjonalny demontaż pieca z możliwością usunięcia płytek kaflowych bez ich uszkodzenia.
  • Sprzątnięcie oraz usunięcie odpadów z mieszkania po rozbiórce.
  • Własne kontenery o wielkości 3,5 m3 oraz 5,5 m3. Możemy zdemontować więcej niż jeden piec kaflowy.
  • faktury od firmy Eko-logis są zawsze są uznawane przez Urząd Miejski we Wrocławiu. Przedstawienie potwierdzenia jest podstawą przy staraniu się o dofinansowanie z programu KAWKA.

 

Demontaż pieca – dofinansowanie z programu KAWKA

 

1. Wydział Środowiska i Rolnictwa Urzędu Miejskiego Wrocławia 10 stycznia 2017 roku ogłosił nabór wniosków o udzielenie dotacji na wymianę systemu ogrzewania, który oparty jest na paliwie węglowym.
2. O dotację mogą starać się osoby fizyczne, które są właścicielami lub posiadają tytuł prawny do lokalu położonego w granicach administracyjnych Wrocławia.
 3 Rozliczenie środków przeznaczonych na realizację programu musi nastąpić dla:

  • KAWKA I – do dnia 27.10.2017 r.
  • KAWKA II – do dnia 20.10.2017 r.
 4 Wszystkie potrzebne wnioski oraz informacje są dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej UM Wrocławia oraz w sekretariacie WŚiR Urzędu Miejskiego Wrocławia przy ul. Wojciecha Bogusławskiego 8,10 (pokój 403).
 5 Wnioski na udzielenie dotacji w 2017 roku można składać od dnia ogłoszenia naboru do 29 września 2017 roku.

 

Obsługa zleceń związanych z demontażem pieców kaflowych
pod numerem telefonu: 721 690 092.