Odbieramy odpady od osób prywatnych

Osobom prywatnym oferujemy kontenery na odpady o pojemności:

2,5m3 —— 3,5m3 —— 5,5m3 —— 7m3.

Najmniejsze kontenery znajdą zastosowanie przy drobnych remontach oraz porządkach. Największe proponujemy osobom budującym dom/mieszkanie lub przeprowadzającym gruntowną modernizację lokalu czy biura.

99% zleceń realizujemy w 24 godziny od momentu złożenia zamówienia. Jeśli okaże się, że jeden kontener nie wystarczy, dostarczenie nowego także nie zajmie więcej niż 24 h.

ILE TO KOSZTUJE – CENNIK USŁUG NA WYWÓZ ODPADÓW

TYP ODPADU/WIELKOŚĆ KONTENERA LIŚCIE, KRZAKI, GAŁĘZIE GRUZ, ZIEMIA, BETON, CEGłA, DACHÓWKA POZOSTAŁE ZMIESZANE ODPADY
2,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
3,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
5,5 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW
7 m3 TEL. TEL. TEL. ZAMÓW

 

Z uwagi na dynamicznie zmieniające się warunki rynkowe, najbardziej aktualne ceny na wywóz odpadów uzyskają Państwo pod numerem telefonu: 514-006-006. Nasz konsultant jest do Państwa dyspozycji przez cały czas.

Cena zależy bowiem od bardzo wielu czynników, takich jak: rodzaj odpadu, odległość, częstotliwość wymian. Dbamy o to, by nasze ceny należały do najniższych na rynku.

Do podanych przez nas cen należy doliczyć podatek VAT wynoszący 8%.

Masz problem z jakimś innym odpadem? Zadzwoń do nas. Mamy duże doświadczenie w utylizacji odpadów.

Co nas wyróżnia na tle innych firm?

 

1. Posiadamy wszelkie niezbędne zezwolenia, utylizujemy śmieci zgodnie z aktualnymi przepisami, wystawiamy karty przekazania odpadu. Wywóz odpadów realizujemy profesjonalnie, a śmieci trafiają na przeznaczone do tego składowiska.
2. Posiadamy niezawodną flotę aut ciężarowych, które cały czas jeżdżą po Wrocławiu. Gwarantujemy, że czas oczekiwania na podstawienie czy wymianę kontenera jest jednym z najkrótszych na rynku.
 3 Z racji skali naszej działalności zawsze będziemy gwarantować najniższe ceny na rynku.
 4 Proponujemy elastyczne formy płatności: gotówka przy podstawieniu, gotówka przy zabraniu, przelew. Możliwa faktura zbiorcza po podpisaniu umowy
 5 Dzierżawa kontenera do 7 dni – bezpłatnie. Po kontakcie z biurem możliwość przedłużenia bez opłat lub za niewielką opłatą.
 6 Wywóz odpadów to po prostu nasza specjalność. Zaufało nam tysiące klientów. Dla nas to najlepsza rekomendacja.