Przedstawiamy Państwu referencje klientów, którzy skorzystali z naszych usług i wystawili pozytywną opinię na temat naszej pracy. Poniższa lista świadczy o wysokiej jakości usług świadczonych przez firmę Eko-logis.

Sprawdź referencje od naszych klientów:


Referencje od firmy <strong>Budimex</strong> działającej w obszarze budownictwa, energetyki i usług. Firma Eko-logis zajmowała się odbiorem odpadów z budowy obiektu biurowego przy ul. Robotniczej 11 we Wrocławiu.

Referencje od firmy Budimex działającej w obszarze budownictwa, energetyki i usług. Firma Eko-logis zajmowała się odbiorem odpadów z budowy obiektu biurowego przy ul. Robotniczej 11 we Wrocławiu.

Referencje od firmy <strong>Mercury </strong>– wiodącej europejskiej firmy inżynierskiej, która brała udział w modernizacji Renomy oraz Centrum Przetwarzania Danych we Wrocławiu. Z firmą Eko-logis współpracują od 2012 roku.

Referencje od firmy Mercury – wiodącej europejskiej firmy inżynierskiej, która brała udział w modernizacji Renomy oraz Centrum Przetwarzania Danych we Wrocławiu. Z firmą Eko-logis współpracują od 2012 roku.

Referencje od firmy <strong>Sinohydro Corp. LTD</strong> odpowiedzialnej za przebudowę Odry. Współpracują z firmą Eko-logis od 2013 roku.

Referencje od firmy Sinohydro Corp. LTD odpowiedzialnej za przebudowę Odry. Współpracują z firmą Eko-logis od 2013 roku.


Referencje od firmy <strong>Skanska</strong>, z którą działaliśmy w okresie luty-grudzień 2014 roku. Odbieraliśmy odpady z budowy obiektu laboratoryjno-biurowego SIGMA we Wrocławiu.

Referencje od firmy Skanska, z którą działaliśmy w okresie luty-grudzień 2014 roku. Odbieraliśmy odpady z budowy obiektu laboratoryjno-biurowego SIGMA we Wrocławiu.

Referencje od firmy <strong>Strabag</strong>, z którą współpracujemy od 2009 roku przy budowach na terenie Wrocławia i okolic.

Referencje od firmy Strabag, z którą współpracujemy od 2009 roku przy budowach na terenie Wrocławia i okolic.

Referencje od firmy <strong>TOM-install</strong>, z którą współpracujemy od 2013 roku przy odbiorze odpadów z terenu wrocławskich placów budowlanych.

Referencje od firmy TOM-install, z którą współpracujemy od 2013 roku przy odbiorze odpadów z terenu wrocławskich placów budowlanych.


Referencje od firmy <strong>Trasko-Inwest</strong>, z którą działamy od 2013 roku, odbierając odpady z terenu prac budowlanych na terenie Dolnego Śląska.

Referencje od firmy Trasko-Inwest, z którą działamy od 2013 roku, odbierając odpady z terenu prac budowlanych na terenie Dolnego Śląska.