Wywóz odpadów Wrocław

Jeszcze kilka lat temu odpady gabarytowe, gruz z remontów, odpady budowlane i przemysłowe trafiały na dzikie wysypiska oraz tereny leśne otaczające Wrocław. Na szczęście dzisiaj na naszym rynku działa bardzo wiele firm zajmujących się wywozem odpadów od mieszkańców, firm, spółdzielni mieszkaniowych, instytucji itp.

Każdy kto potrzebuje wywóz odpadów Wrocław może zamówić kontener na odpady (przy czym zwykle do tygodnia czasu – dzierżawa kontenera jest bezpłatna). Kontener ten pomieści zarówno odpady zmieszane (zwykle z budowy i remontów) jak i odpady posegregowane (jak folnia, karton, czysty gruz, styropian, papa, odpady plastykowe, szklane, ziemię, kamienie itd.). Pojemności kontenerów jakie oferujemy wahają się od 3,5 m3 – który z powodzeniem pomieści odpady powstałe w wyniku remontu ścianki działowej, czy podczas kładzenia kafelek w kuchni bądź łazience. Do 7 m3 – które to zamawiane są przy większych remontach i budowach na wszelkiego rodzaju odpady. Istnieje możliwość podstawienia na raz kilku kontenerów na różne frakcje odpadów. Rodzaje i kody odpadów znajdą Państwo tutaj: kody odpadów. Natomiast nasze pozwolenia w zakresie transportu ww. odpadów znajdą Państwo tutaj: pozwolenia. Dzięki działalności firm, takich jak nasza, coraz mniej odpadu znajduje się w lasach, czy na dzikich wysypiskach. Ale najwięcej zależy od Państwa – każdy musi sam zdecydować, czy utylizuje odpady legalnie czy robi to niezgodnie z prawem.

W dzisiejszych czasach wszyscy musimy dbać o ekologię – zadbaj więc i Ty! Powierz swoje odpady zaufanej firmie, która zutylizuje je zgodnie z prawem – a odpady, które nadają się do recyklingu zostaną powtórnie przetworzone, żeby chronić środowisko.

Masz pytania – dzwoń: 514 006 006 – udzielamy bezpłatnych porad w zakresie gospodarki odpadami! Lub zadaj pytanie przez formularz na stronie: kontakt.

wywóz odpadów wrocław
Samochód do wywozu odpadów
TAGI: wywóz odpadów wrocław, odpady wrocław, co zrobić z odpadami we Wrocławiu?, kto odbiera odpady we Wrocławiu?, jak zutylizować odpady we Wrocławiu?, tani odbiór odpadów Wrocław, odpady - kto odbiera najtaniej?, ekologiczna utylizacja odpadów?, jak najlepiej zutylizować odpady we Wrocławiu?